152SHB120FCLE
Mfr.Part #
152SHB120FCLE
Datasheet
152SHB120FCLE
Description
CAP CER 12PF 1.5KV C0G/NP0 1111
Stock
261
Capacitance :
12 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Tolerance :
±1%
Voltage - Rated :
1500V (1.5kV)